Aizvadīts pirmais Iekšlietu ministrijas attālināto sacensību izaicinājums ‘’Ieskrien rudenī!’

 

Aizvadīts pirmais Iekšlietu ministrijas attālināto sacensību izaicinājums ‘’Ieskrien rudenī!’’

 

          No šī gada 16. 30.septembrim norisinājās pirmais Iekšlietu ministrijas attālināto sporta aktivitāšu izaicinājums “Ieskrien rudenī!”. Izaicinājumā piedalījās Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu nodarbinātie.

          Izaicinājuma mērķis bija divu nedēļu laikā veikt vismaz 30 kilometrus vai vairāk, veicot distanci soļojot, skrienot vai nūjojot, tādejādi veicinot Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu nodarbināto fizisko sagatavotību un popularizējot veselīgu dzīvesveidu.

          Kopā septembra izaicinājumā piedalījās 126 dalībnieki pavisam veicot 6054 km.

          Vislabāko rezultātu - veiktus 237,4 km uzrādīja Valsts policijas pārstāvis, kā otrs labākais rezultāts bija Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dalībniecei - 231,1 km, bet trešo labāko rezultātu  187,4 km uzrādīja Valsts robežsardzes pārstāve.

          Visaktīvākā iestāde bija Valsts robežsardzes koledža, no kuras pirmajā izaicinājumā piedalījās 47 dalībnieki, veicot dažādas distances sākot no 600 m līdz 143,1 km.

          Visaktīvākā diena, kad dalībnieki bija veikuši aktivitātes bija 22. septembris, kad kopā tika veikti 484 km.

 

          No 1. oktobra ir sācies otrais izaicinājums “Raitie soļi’’, kura mērķis ir veikt pēc iespējas vairāk soļu (vismaz 200000 soļu). Arī šajā izaicinājumā rezultātu var veikt soļojot, nūjojot vai skrienot.

 

 

 

Informāciju sagatavoja Fiziskās sagatavotības nodaļas vadītājs M.Āriņš