med

Piektdien, 17.jūnijā,  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā Rīgā, Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensībās futbolā uzvarēja Valsts robežsardzes komanda (VRS).

Sacensībās piedalījās 8 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās. A grupā- Valsts robežsardze (VRS), Rīgas pašvaldības policija (RPP), Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde (VP Latgales RP) un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (VP Zemgales RP). B grupā – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde (VP Rīgas RP), Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde (VP Vidzemes RP) un Valsts policijas koledža (VPK).

Izspēles sistēma paredzēja, ka pusfinālā tiekas katras grupas 2 spēcīgākās komandas, bet grupu 3. un 4. vietas ieguvušās komandas spēlē par 5. un 7. vietu.

Pirmajā pusfināla pārī kā A apakšgrupas stiprākā komanda spēlēja VP Latgales RP pret B apakšgrupas otro spēcīgāko komandu VP Vidzemes RP, bet otrajā pārī tikās A apakšgrupas otrā spēcīgākā komanda VRS, un B apakšgrupas spēcīgākā komanda VUGD.

Spēlē par trešo vietu tikās VUGD pret VP Vidzemes RP, bet finālā cīnījās VRS pret VP Latgales RP.

Bronzas spēlē 3. vietu pārliecinošu izcīnīja ugunsdzēsēji (VUGD), kas uzvarēja VP Vidzemes RP ar rezultātu 5:0, bet finālā uzvarēja un par čempioniem kļuva robežsargi (VRS), kas ar rezultātu 1:0 spraigā spēlē uzveica VP Latgales RP.

Sacensību noslēgumā godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktora vietnieks Raimonds Bluķis.Godalgotās vietas izcīnīja:

1.vieta – Valsts robežsardze
2.vieta –Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde
3.vieta – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

4.vieta – Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde; 5.vieta- Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde; 6.vieta- Valsts policijas koledža; 7.vieta- Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde; 8.vieta- Rīgas pašvaldības policija

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs sveic uzvarētājus!