volejbola sacensības

Piektdien, 19.augustā,  Vecāķu pludmales volejbola laukumos Rīgā, Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta pludmales volejbola sacensībās vīriešu un veterānu grupās uzvarēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) komandas, bet sieviešu grupā Valsts robežsardzes 1.komanda (VRS).

Sacensībās kopā piedalījās 27 komandas-9 komandas sieviešu grupā, 10 komandas vīriešu grupā un 8 komandas veterānu grupā.

Sieviešu grupā labāko četriniekā iekļuva un 1. pusfināla pārī spēlēja VRS 1. komanda pret Valts policijas Rīga reģiona pārvaldes (VP RRP) komandu, kur pārliecinoši uzvarēja un finālā iekļuva VRS 1.komanda.

Otrajā pusfināla pārī spēlēja VRS 2.komanda pret Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldi (VP Vidzemes RP) un arī šajā pārī, bet šoreiz sīvā cīņā uzvarēja robežsardzes dāmas. Cīņā par 3.vietu policijas derbijā pārliecinošu uzvaru 2 setos guva un bronzas medaļas izcīnīja VP Vidzemes RP. Finālā robežsardzes derbijā arī pārliecinoši 2 setos uzvarēja un par čempionēm kļuva VRS 1.komanda.

Vīriešu grupā labāko četrinieku veidoja divas VUGD un divas VRS komandas. Pirmajā pusfināla pārī savstarpēji tikās VUGD 1. ar 2.komandu, kur sīvā cīņā VUGD 1.komanda guva uzvaru un iekļuva finālā.

Pusfināla 2. pārī arī savstarpēji tikās VRS 1. komanda pret VRS 2.komandu, kur uzvaru izcīnīja un finālā iekļuva VRS 1.komanda.
          Cīņa par bronzas medaļām VUGD 2.komanda viegli tika galā ar VRS 2.komandu un ieguva bronzas medaļas.
          Taču fināls bija aizraujošāks, kur VUGD 1.komanda pārspēja VRS 1.komandu un kļuva par 2022.gada čempioniem.

Veterānu grupas labāko četrinieku veidoja divas VUGD komandas, Valsts policijas centrālā aparāta 2.komanda (Valsts PCA-2) un VRS komanda.

Pirmajā pusfinālā tikās VUGD 1.komanda pret Valsts PCA-2, kur uzvaru izcīnīja VUGD 1.komanda.
          Otrajā pusfināla pārī tikās VUGD 2.komanda pret VRS komandu, kur arī šoreiz ugunsdzēsēji izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Spēlē par 3.vietu uzvaru guva un bronzas medaļas izcīnīja VRS, bet finālā ugunsdzēsēju derbijā uzvaru guva un par 2022.gada čempioniem kļuva VUGD 2.komanda.

Sacensību noslēgumā godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus un triju olimpisko spēļu dalībnieks, 2012.gada Londonas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas karognesējs, bronzas medaļas ieguvējs pludmales volejbolā un Iekšlietu ministrija Veselības un sporta centra sporta nodaļas profesionālais sportists Mārtiņš Pļaviņš.