Piektdien, 22.aprīlī,  Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra sporta zālē, Klusajā ielā 12, Rīgā, notika Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības basketbolā sievietēm.

Pirmajās Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensībās pēc Covid-19 pandēmijas pārtraukuma piedalījās sešas komandas: Valsts policijas centrālā aparāta (VPCA), Valsts robežsardzes, Valsts policijas (VP) Rīgas, Kurzemes un Zemgales reģionu pārvaldes (RP) un Rīgas pašvaldības policijas komandas. Izspēle notika divās apakšgrupās, no katras divas labākās komandas iekļuva pusfinālā, jeb labāko četriniekā. Pirmajā pusfinālā tikās Valsts robežsardzes un VP Kurzemes RP komandas, kur pārāka bija un finālā iekļuva Valsts robežsardzes komanda. Otrajā pusfināla pārī tikās Rīgas pašvaldības policijas un VP Zemgales RP komandas, uzvarēja un finālā iekļuva Rīgas pašvaldības policijas komanda. Cīņā par trešo vietu uzvaru guva VP Kurzemes RP komanda, bet finālā pārākas bija un par 2022.gada čempionēm kronētas tika Valsts robežsardzes sportistes.

Sacensību noslēgumā godalgoto vietu ieguvējas apbalvoja Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Mārtiņš Šteins un Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus.

 

Godalgotās vietas izcīnīja:
1.vieta – Valsts robežsardze
2.vieta –Rīgas pašvaldības policija
3.vieta – VP Kurzemes RP

4.vieta – VP Zemgales RP
5.vieta VP Rīgas RP
6.vieta – Valsts PCA

 

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs sveic uzvarētājus!

 

Sagatavoja:

Anita Šēla
Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra
vecākā referente
Tālr.: 67086934
E-pasts: anita.sela@iem.gov.lv