Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta  sacensības pludmales volejbolā
Foto: Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs M. Āriņš

Piektdien, 18.augustā, Rīgas pašvaldības policijas glābšanas stacijas "Vecāķi" volejbola laukumos notika Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības pludmales volejbolā (turpmāk – sacensības).

Sacensībās piedalījās 12 komandas – 5 komandas no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD, VUGD-1, VUGD-2, VUGD-3 un VUGD-4), 3 komandas no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (2 – VP Rīgas RP, viena – VP Rīga-Pārdaugavas pārvalde), Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP Kurzemes RP), Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs un 2 komandas no VP Vidzemes RP.

Starp vīriešiem par uzvaru divās grupās cīnījās 7 komandas, savukārt starp veterānu 5 komandām izspēle notika pēc apļa sistēmas. Pie veterāniem izspēlē bez ieskaites grupas rezultātos spēlēja arī vienīgā sieviešu komanda no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes, kura automātiski ieguva zeltu sieviešu konkurencē, savukārt veterānu grupā iegūtu 4.vietu.

Starp vīriešiem par čempioniem kļuva Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda VUGD-2, bet starp veterāniem – VP Kurzemes RP komanda.

Sacensību laureātus apbalvoja Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus un Seulas Olimpisko spēļu vicečempions volejbolā Raimonds Vilde.

Komandu vērtējums:

Vīrieši:

1.vieta – VUGD-2;

2.vieta – VUGD-1;

3.vieta – VUGD-3;

Sievietes:

1.vieta – VP Vidzemes RP (komanda startēja veterānu grupā, bez ieskaites grupas rezultātos kā komanda “Jaunība”)

Veterāni–vīrieši:

1.vieta – VP Kurzemes RP;

2.vieta – VUGD;

3.vieta – Informācijas centrs;

 

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs sveic uzvarētājus!