strītbols

Ceturtdien, 26.maijā, Ghetto Games strītbola laukumā Grīziņkalnā, Rīgā, Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensībās strītbolā sieviešu grupā uzvarēja Valsts robežsardzes komanda (VRS). Vīriešu grupā uzvarēja Valsts policijas centrālā aparāta komanda (VPCA), bet veterānu grupā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes komanda (VP RRP).

Sieviešu grupā sacensībās piedalījās septiņas komandas, kas tika sadalītas 2 apakšgrupās: A apakšgrupa – Valsts robežsardzes (VRS), Valsts policijas koledža (VPK), Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes 1.komanda (VP RRP-1), bet
B apakšgrupa – Valsts policijas centrālais aparāts (VPCA), Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde (VP Vidzemes RP), Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes 2.komanda (VP RRP-2 komanda) un Rīgas pašvaldības policija (RPP) komandas. Izspēle notika pēc apakšgrupu sistēmas, pēc kuras apakšgrupu 1. vietu ieguvēji tika pusfinālā, bet 2. un 3. vietu komandas izspēlēja ‘’krusta’’ izspēli ceturtdaļfinālā.
Cīņā par bronzas medaļām spēlēja VPCA un VP RRP-1, kur aizraujošā cīņā uzvarēja VP RRP 1.komanda. Finālā tikās VRS un VPK komandas, kur par zaudējumu apakšgrupā revanšējās un par čempionēm kļuva Valsts robežsardzes dāmas.

Pēc līdzīgas izspēles sistēmas spēlēja arī 8 vīriešu komandas. A apakšgrupā- Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 1.komanda (VUGD-1), Valsts robežsardze (VRS), Valsts policijas centrālais aparāts (VPCA) un Valsts policijas koledžas 2.komanda (VPK-2), B apakšgrupa – Rīgas pašvaldības policija (RPP), Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests 2.komanda (VUGD-2), Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde (VP RRP), Valsts policijas koledžas 1.komanda (VPK-1).

Cīņā par bronzu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 2.komanda  uzvarēja Rīgas pašvaldības policijas komandu, bet finālā tikās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta 1.komanda  un Valsts policijas centrālā aparāta komanda, kuri diezgan vieglā spēlē izcīnīja uzvaru un tika kronēti par čempioniem.

Kā trešā grupa, ar ne mazāk spraigām spēlēm, startēja arī veterānu grupa, kur 3. vietu izcīnīja apvienotā Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas komanda, 2. vietu ieguva Rīgas pašvaldības policija, bet par čempioniem kļuva Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde.

Sacensību noslēgumā godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja Tokijas vasaras Olimpisko spēļu olimpiskais čempions 3x3 basketbolā Kārlis Pauls Lasmanis un Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus.