medalas

Piektdien, 14.oktobrī, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra sporta zālē Rīgā norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības volejbolā, kur nepārspēti palika Valsts robežsardzes volejbolisti.

Šogad sacensībās piedalījās četras komandas - Valsts policija, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un, vairākkārtējie čempioni, Valsts robežsardze. Izspēles sistēma paredzēja apļa sistēmu, kur katrai komandai bija jātiekas ar katru.

Bez uzvarām un šoreiz 4. vietā palika Valsts policijas komanda, bet 3. vietu izcīnīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde. Dienas centrālajā spēlē un potenciālo uzvarētāju duelī Valsts robežsardze trijos spraigos setos uzvarēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, un kļuva par 2022. gada Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta volejbolā čempioniem.

Godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece Ingūna Aire un Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus.