Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs novembra mēnesī organizēja jau trešo attālināto sacensību izaicinājumu "Latvijai 104", kas norisinājās no šī gada 1. līdz 30.novembrim un, kur tika aicināti piedalīties Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu nodarbinātie.

         Izaicinājuma mērķis bija par godu Latvijas valsts 104. proklamēšanas gadadienai, dalībniekiem savākt vismaz 104 vai vairāk kilometrus, veicot distanci soļojot, skrienot vai nūjojot, tādejādi veicinot Iekšlietu ministrijas un Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu nodarbināto fizisko sagatavotību un regulāri iesaistīties fiziskās aktivitātēs.

Sacensībās kopā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 167 dalībnieki, kuri kopā veica 21987 km.

Visaktīvāko dalībnieku sadalījums:

1.vieta - VP (630,9 km)

2.vieta - VRS (530,5 km)

3.vieta - VP (501,9 km)

Visaktīvākā iestāde bija Valsts policija, kur dalību novembra izaicinājumā ņēma 51 dalībnieks, veicot dažādas distances sākot no 1 līdz 630,9 km veiktam kilometram vienam cilvēkam.

Visaktīvākā diena, kad dalībnieki bija veikuši aktivitātes bija 12. novembris, kad kopā tika veikti 1015 km.

 

No 1. decembra ir sācies jau ceturtais izaicinājums “Dodies ziemā!’’, kur laika posmā no 1. līdz 31.decembrim jebkurā izvēlētā vietā un sev ērtajā laikā ir jāsakrāj vismaz 100 vai vairāk kilometri sev piemērotā veidā (skrienot, soļojot, nūjojot vai slēpojot ar distanču slēpēm).

 

 

Sagatavoja:

Fiziskās sagatavotības nodaļas vadītājs                                            M.Āriņš