Kandava

Šī gada 31.maijā un 1.jūnijā Kandavā notika Iekšlietu ministrijas 2024.gada Sporta sezonas noslēguma sacensības. Dalību tajās pieteica 24 komandas no Iekšlietu ministrijas un tās padotības un sadarbības iestādēm – kopā ap 790 dalībnieku no Valsts robežsardzes, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Nodrošinājuma valsts aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Starptautiskās policijas asociācijas, kā arī Rīgas un Reģionālās pašvaldības policijas. Komandas sacentās un tika vērtētas četrās grupās.

Skatītāji varēja vērot sacensības volejbolā, strītbolā, auto stumšanā, minifutbolā un kompleksajā stafetē. Valsts policija organizēja sacensības svara stieņa spiešanā guļus, savukārt mazajiem sacensību līdzjutējiem bija pieejamas atrakcijas un notika dažādi konkursi. Šogad kā jaunums bija Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības organizētās aktivitātes sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem, kurās rezultātus vērtēja un balvas pasniedza gan pieaugušo, gan bērnu grupā.

Komandas piedalījās arī sacensību svinīgajā atklāšanas gājienā, kur katra komanda ar savu priekšnesumu sacentās radošumā, izdomā un atraktivitātē. Komandu priekšnesumus, kuriem bija jāatbilst šā gada devīzei – “Ātrāk, augstāk, spēcīgāk – kopā!”, vērtēja žūrijas komisija. Pirmo vietu šogad dalīja trīs komandas – Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Valsts policijas koledža un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde, kuru priekšnesumus žūrija novērtēja ar vienādu punktu skaitu. Otro vietu ieguva Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, bet trešo – Valsts policijas komanda “Čiekuri”.

Lielu interesi, kā katru gadu, izraisīja basketbola spēle, kurā spēkiem mērojās Saeimas pārstāvju komanda ar Iekšlietu ministrijas komandu. Uzvarot mačā ar 38:32, uzvaru izcīnīja Iekšlietu ministrijas komanda.

Sacensību kopvērtējumā visos sporta veidos godalgotās vietas savā grupā izcīnīja:

1.grupā:

1. vieta – Valsts robežsardze;

2.vieta – Rīgas pašvaldības policija;

3.vieta – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests – Kurzeme.

2.grupā:

1. vieta – Valsts policijas koledža;

2.vieta – Valsts robežsardzes koledža;

3.vieta – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests – Zemgale.

3.grupā:

1. vieta – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests – Latgale;

2.vieta – Valsts policija – Vidzeme ;

3.vieta – Valsts policija – Kurzeme .

4.grupā:

1. vieta – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests – vadība;

2.vieta – Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde;

3.vieta – Valsts policija – Jūrmalas iecirknis.

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs pateicas visiem dalībniekiem par sportisko azartu un apsveic ar sasniegumiem sacensībās!

Foto: Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs

Informāciju sagatavoja:

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra
Fiziskās sagatavotības nodaļa un Sporta nodaļa