Šī gada septembrī Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs uzsāka jaunu sportisku tradīciju, ikvienam būt fiziski aktīvam - sacensties un izaicināt gan sevi individuāli, gan kolēģus un citus nodarbinātos Iekšlietu ministrijas padotības iestādēs.

       Kopš šī gada 16.septembra notika četri attālinātie izaicinājumi un vienas attālinātās sacensības, kuru mērķis bija uzlabot Iekšlietu ministrijas un padotībā esošo iestāžu nodarbināto fizisko sagatavotību, iesaistīt nodarbinātos regulārās fiziskās aktivitātēs, kā arī popularizēt sportu, veselīgu dzīvesveidu un lietderīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas katram ērtā vietā un laikā.

       Šajos četros mēnešos vairāk kā 200 dalībnieki piedalījās attālinātajās sporta aktivitātēs, veica dažāda attāluma distances, krājot gan soļus, gan kilometrus, soļojot, nūjojot, skrienot un decembrī arī slēpojot ar distanču slēpēm.

       Nākamajā 2023.gadā plānojam turpināt veiksmīgi aizsākto tradīciju. Jauno attālināto izaicinājumu plānojam atsākt no 2023.gada februāra.

 

Paldies ikvienam dalībniekam par piedalīšanos aizvadītajās aktivitātēs 2022.gadā un aicinām būt aktīviem arī visu 2023.gadu!