Valsts policijas čempionāta sacensībās futbolā telpās apbalvošana
Foto: Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs

Piektdien, 10.novembrī, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra sporta spēļu zālē, Rīgā, notika Valsts policijas čempionāta sacensības futbolā telpās (sacensības), kurās uzvaru guva Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes komanda (VP Latgales RP).

Sacensībās piedalījās sešas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās,  ņemot vērā iepriekšējā gada rezultātus. A grupā startēja VP Latgales RP, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde (VP Rīgas RP) un Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (VP Zemgales RP). B grupā startēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde (VP Vidzemes RP), Valsts policijas koledža (VPK) un Valsts policijas Centrālā aparāta komanda (VPCA).

Spēlē par trešo vietu cīnījās VPK un VPCA, kur ar rezultātu 4:2 uzvarēja VPK, bet finālā tikās VP Latgale RP un VP Zemgales RP, kur ar rezultātu 8:1 pārliecinoši uzvarēja un par čempioniem kļuva VP Latgales RP.

Noslēgumā godalgoto vietu ieguvējus apbalvoja Valsts policijas koledžas direktors Dmitrijs Homenko, Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra direktore Irēna Misus un direktora vietnieks Edgars Severs.

Komandu vērtējums:

1.vieta – VP Latgales RP;

2.vieta – VP Zempageles RP;

3.vieta – VPK;

4.vieta – VPCA;

5.vieta VP Rīgas RP;

6.vieta – VP Vidzemes RP.

Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs sveic uzvarētājus!

Sagatavoja:

M.Āriņš
Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra
Fiziskās sagatavotības nodaļas vadītājs
Tālr.: 67086499
E-pasts:
marcis.arins@iem.gov.lv